top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

ŁUKASZ PACHELSKI GOŚCIEM RADIA WESZŁO.FM


Łukasz Pachelski, trener rocznika 2003 w MKS-ie Piaseczno, był gościem największego radia sportowego w Polsce, WESZŁO.FM. Szkoleniowiec biało-niebieskich opowiadał w audycji między innymi o konferencjach dla trenerów.

 

Pachelski ma na ten temat olbrzymią wiedzę, gdyż sam jest organizatorem cieszącego się ogromną popularnością projektu Football Conference. Podczas konferencji tematycznych, podzielonych na zagadnienia taktyczne, motoryczne i mentalne, prelegentami byli między innymi: Mikel Etxarri, były dyrektor ds. szkolenia w klubach Primera Division, Marcin Dorna, selekcjoner juniorskich i młodzieżowych reprezentacji Polski, Goncalo Feio, były pracownik akademii Benfiki Lizbona i Legii Warszawa, czy Carlos Jimenez, trener przygotowania motorycznego, pracujący z olimpijską reprezentacją Stanów Zjednoczonych.

LINK DO ROZMOWY Z ŁUKASZEM PACHELSKIM - KLIKNIJ


Fot. weszlo.com

69 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page