top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ŚRODOWE GRANIE


Mecz z Nadarzynem zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

 

Wczoraj rozegraliśmy nasz jedyny zaplanowany na środę mecz kontrolny z GLKS Nadarzyn. Po serii meczów z drużynami III-ligowymi podejmowaliśmy 8. zespół warszawskiej ligi okręgowej. Goście z Nadarzyna szczególnie w I połowie pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie, stwarzając kilka sytuacji do zdobycia bramek. Nasza drużyna oczywiście miała tych sytuacji więcej. Ostatecznie mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 7:2.


Po raz kolejny cieszy postawa naszych młodzieżowców, którzy robią systematyczne postępy. Kacper Prusiński i Mateusz Wysocki strzelają po 2 bramki. Ponadto zadebiutował Maciej Górzyński z rocznika 2003, wyróżniający się zawodnik zespołu rezerw. Maciek zanotował udany występ.


MKS Piaseczno – GLKS Nadarzyn 7:2 (2:1)


Bramki: Wysocki 2, Prusiński 2, Suchanek, Krupnik, zawodnik testowany II


Skład I połowa: Baran – Krupnik, Janowski, Dobies, Żuchowski – Matulka, Ayodeji, Faliszewski, zawodnik testowany I – Orłowski, Suchanek


Skład II połowa: Sobczak – Barwiński, Jaszczak, zawodnik testowany II, Sokół – zawodnik testowany I, Macioszek, Hernik, Prusiński – Górzyński, Wysocki


W najbliższą sobotę rozegramy w Łomiankach przy ul. Wiślanej mecze z MKS Przasnysz (godzina 10:00) i miejscowym Klubem Sportowym (12:30). Mecze zostaną rozegrane w formule 60-minutowej.

379 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page