top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

2006: WALKA DO SAMEGO KOŃCA


Ostatnie minuty meczu należały do młodych zawodników Piaseczna.


 

W środowym spotkaniu ligowym rocznika 2006 nasi juniorzy zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Promyk Nowa Sucha. Zespół pokazał ogromny charakter, doprowadzając do remisu w samej końcówce.


Gospodarze objęli prowadzenie już w 19 minucie po golu Wiktora Sota, ale 13 minut później z rzutu wolnego wyrównał Jakub Myśliwiec. Niestety dla naszych zawodników tuż przed przerwą Promyk ponownie strzelił bramkę, tym razem do siatki trafił Bartosz Bernaszuk. Ten sam piłkarz w 57 minucie podwyższył na 3:1. MKS jednak nie zamierzał się poddawać.


Po godzinie gry gola kontaktowego dla Piaseczna zdobył Jakub Jarzębiński, któremu asystował Myśliwiec. Ostatnie minuty meczu okazały się kluczowe. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego do remisu doprowadził Szymon Trzmiel i MKS 2006 wywalczył 1 punkt.


– Takie mecze zapadają w pamięć na długo. Po bardzo dobrym, emocjonującym spotkaniu i golu na wagę remisu zdobytym w doliczonym czasie gry remisujemy z Promykiem Nowa Sucha 3:3. Determinacja i solidna jakościowo gra – pomimo deficytu kadrowego – sprawiły, że w ostatnich dwóch kwadransach zdominowaliśmy rywala i dopięliśmy swego. Brawo Zespół! – powiedział po spotkaniu szkoleniowiec naszego rocznika 2006.


Gratulacje za walkę do ostatnich minut.


Fot. Facebook: MKS Piaseczno 2006, Daria Szymańska


42 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page