top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

3 PUNKTY JADĄ DO PIASECZNA


MKS Piaseczno pokonał na wyjeździe zespół rywala 3:0.

 

W minioną sobotę na stadionie przy ulicy Siedleckiej 1 w Skórcu gracze drużyny MKS Piaseczno zmierzyli się z Naprzodem Skórzec. Starcie z jedną z najsłabszych ekip w IV lidze zakończyło się wysokim zwycięstwem podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego.


Nasi piłkarze od początku spotkania przeważali, tworząc ataki w polu karnym przeciwnika. Naprzód miał trudności z rozegraniem piłki, co szczególnie było widać przy podaniu jednego z piłkarzy do bramkarza, które zakończyło się stratą i niewiele brakowało, aby futbolówka trafiła do siatki. Już po kwadransie gry prowadziliśmy 1:0 – z pierwszym uderzeniem poradził sobie golkiper gospodarzy, ale przy dobitce Bartosza Orłowskiego z bliskiej odległości nie miał już żadnych szans. 10 minut później po stałym fragmencie gry piłka ponownie trafiła pod nogi Orłowskiego i prowadziliśmy już 2:0.


W drugiej połowie spotkania obraz meczu wyglądał podobnie – Piaseczno dalej miało wyraźną przewagę, a golkiper Naprzodu Marcin Adamiak dwoił się i troił, aby nie dopuścić do kolejnej straty bramki. Ostatecznie padła ona w 86 minucie, gdy piłkę po uderzeniu Rafała Macioszka musnął nasz najlepszy strzelec Szymon Wiejak i skierował ją do siatki. Przeciwnicy kończyli starcie w 10, ponieważ czerwoną kartkę zobaczył Damian Chłopek.


02 października 2021 IV Liga – 10. kolejka Naprzód Skórzec – MKS Piaseczno 0:3 Skład: Stefaniak - Barwiński (80’ Krupnik), Janowski, Jaszczak (88’ Kiewel), Ziemnicki - Matulka, Ayodeji (57’ Macioszek), Hernik (81’ Dobies), Suchanek - Wiejak, Orłowski (68’ Wysocki)

Bramki: 14’ Orłowski (asysta Barwiński), 24’ Orłowski, 86’ Wiejak (asysta Macioszek)

258 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page