top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

3 PUNKTY NA CIĘŻKIM TERENIE


MKS Piaseczno pokonał w 13. kolejce IV ligi KS Raszyn. „Biało-Niebiescy” znów zaprezentowali wysoką skuteczność i strzelili rywalom 4 bramki.

 

W sobotę zawodnicy z Piaseczna pojechali na meczy wyjazdowy do Raszyna, gdzie zmierzyli się z miejscowym KS-em. Mecz nie zapowiadał się łatwo, ponieważ w tym sezonie gospodarze bardzo solidnie grają na własnym stadionie i strzelają wiele bramek. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego nie zawiedli jednak oczekiwań kibiców i wywieźli cenne 3 punkty.


Pierwsze minuty to była wymiana ognia z dwóch stron, ale na prowadzenie jako pierwsi wyszli gracze MKS-u, kiedy to w 25 minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Michał Suchanek. Bramkarz Raszyna wyczuł intencję strzelca, jednak uderzenie było na tyle precyzyjne, że nie miał szans na obronę. W 40 minucie błąd jednego z obrońców rywali wykorzystał Kamil Matulka, który odebrał mu piłkę, popędził z nią na bramkę i bez żadnych trudności podwyższył wynik na 2:0 dla Piaseczna.


W drugiej połowie Raszyn ruszył ostro do ataku. W 63 minucie spotkania zawodnicy w czerwonych koszulkach mogli strzelić gola kontaktowego, jednakże przestrzelili podyktowaną przez sędziego „jedenastkę”. Mimo to kontakt udało im się złapać chwilę później – po celnej główce Tomasza Pietrzaka. MKS oddalił zagrożenie kwadrans później, gdy w polu karnym o piłkę powalczył – w tym meczu wchodzący z ławki rezerwowych – Szymon Wiejak i umieścił ją w siatce. Spokój w ostatnich minutach starcia zapewnił zaś Bartosz Orłowski, zamykając dośrodkowanie Wiejaka.


MKS Piaseczno dalej zajmuje pozycję lidera IV ligi, mając przewagę 2 punktów nad Oskarem Przysucha. W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Piasecznie nasi piłkarze zmierzą się z Orłem Baniocha.


23 października 2021 IV Liga – 13. kolejka KS Raszyn – MKS Piaseczno 1:4


Skład: Stefaniak – Krupnik (70’ Barwiński), Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Matulka (87’ Wysocki), Dobies (80’ Ahmed), Hernik (65’ Macioszek), Suchanek – Faliszewski (70’ Wiejak), Rudnicki (85’ Orłowski)


Bramki: 25’ Suchanek, 40’ Matulka, 84’ Wiejak, 90’ Orłowski (asysta Wiejak) – 68' Pietrzak

183 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page