top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

3 PUNKTY ZOSTAŁY W PIASECZNIE

Zaktualizowano: 11 paź 2022


Piłkarze MKS-u pokonali w sobotę 3:2 Escolę Varsovia i czekają na nadchodzące spotkanie z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

 

Nasi zawodnicy znakomicie rozpoczęli mecz, szybko zdobywając pierwszą bramkę – w 9. minucie Kajetan Staniszewski dośrodkował do Sebastiana Folwarskiego, który wyłożył piłkę Maciejowi Nalejowi, a ten z bliskiej odległości spokojnie sfinalizował całą akcję. Równo kwadrans później MKS prowadził już 2:0 i tym razem Staniszewski, który miał bardzo duży udział przy poprzednim trafieniu, sam wpisał się na listę strzelców, dobijając strzał Folwarskiego. Kolejna bramka to niezwykle celne uderzenie Naleja, któremu znów dogrywał Sebastian Folwarski. Niedługo po niej również i goście trafili do siatki, i do przerwy mieliśmy wynik 3:1.


W drugiej połowie Escola w 56. minucie strzeliła gola na 3:2. W 62. minucie bardzo groźną próbą popisał się Nalej, ale golkiper rywali stanął na wysokości zadania. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Piotr Ćwikowski, który niestety posłał piłkę zbyt wysoko. Ostatecznie kibice nie zobaczyli już więcej bramek.


8 października 2022 – IV liga – 11. Kolejka


Bramki: Nalej 9’, 38’, Staniszewski 24’


MKS Piaseczno – Escola Varsovia 3:2 (3:1)


Skład: Owczarzak – Ziemnicki, Janowski, Jaszczak, Krupnik – Staniszewski (74’ Konopski), Ahmed, Wierucki (63’ Ćwikowski), Macioszek, Folwarski (90+2’ Prusiński) – Nalej (78’ Staluszka)


W 12. kolejce MKS zagra w sobotę na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Początek meczu z wiceliderem tabeli o godzinie 13:00.


Zdjęcie: Robert Iwanek


105 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page