top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

5:0? MAŁO!


Sobotnie spotkanie z Naprzodem Skórzec obfitowało w bramki. Następne ligowe starcie w najbliższą środę o godzinie 17:30.

 

W sobotę 14 maja MKS Piaseczno zmierzył się u siebie z jednym z IV-ligowych outsiderów – Naprzodem Skórzec. Nasi zawodnicy, którzy jesienią pokonali rywali 3:0, zaprezentowali się zgodnie z oczekiwaniami kibiców.


Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego ruszyli ostro do ataku. W 10 minucie meczu po strzale Kamila Hernika do piłki dopadł Kamil Matulka, minął bramkarza gości i wpakował piłkę do siatki. Chwilę później Łukasz Krupnik dośrodkował do Szymona Wiejaka, ten oddał strzał, ale został on obroniony. Jak się okazało, piłka zdołała jednak przekroczyć linię bramkową i sędziowie wskazali na środek boiska. W 22 minucie Piaseczno wygrywało już 3:0 – znakomitym strzałem z okolic linii pola karnego popisał się Rafał Macioszek. Po pół godzinie gry kolejny raz świetnie dogrywał Łukasz Krupnik, przy piłce znalazł się Kacper Prusiński, który nie miał najmniejszych problemów z wbiciem jej do bramki Naprzodu. Na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 4:0 dla Piaseczna.


W drugiej połowie starcia dobra dyspozycja naszego zespołu trwała dalej. W 70 minucie biegnący skrzydłem Kacper Prusiński wyłożył futbolówkę Bartłomiejowi Faliszewskiemu i było już 5:0. Parę minut później po dośrodkowaniu Sebastiana Folwarskiego gola na 6:0 zdobył głową Mateusz Wysocki. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem MKS-u.


W środę 18 maja o godzinie 17:30 dalszy ciąg ligowych emocji – MKS Piaseczno zmierzy się na wyjeździe z Tygrysem Huta Mińska.


14 maja 2022 – IV liga – 27. kolejka


MKS Piaseczno – Naprzód Skórzec 6:0 (4:0)


Bramki: 10’ Matulka, 14’ Wiejak, 23’ Macioszek, 30’ Prusiński, 70’ Faliszewski, 79’ Wysocki


Skład: Palamar (46’ Skrzypek) – Krupnik, Jaszczak, Janowski (46’ Dobek-Pietrowski), Dobies – Matulka (66’ Folwarski), Macioszek, Hernik (80’ Ahmed), Suchanek (66’ Konopski) – Wiejak (46’ Faliszewski), Prusiński (71’ Wysocki)

95 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page