top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

BARTOSZ ORŁOWSKI: NAPASTNIKA ROZLICZA SIĘ Z BRAMEK


Komentarz pomeczowy naszego napastnika. Zapraszamy do lektury.

 

Po dublecie w starciu z Naprzodem Skórzec Bartosz Orłowski trafił również do siatki w następnym spotkaniu ligowym – tym razem przeciwko Tygrysowi Huta Mińska, gdzie podwyższył nasze prowadzenie na 4:0. Wychowanek Piaseczna powiedział nam kilka słów po sobotnim meczu:


– Cieszą kolejne trzy punkty w naszej „twierdzy”, a także kolejny mecz na zero z tyłu. Wydaje mi się, że mieliśmy mecz pod kontrolą, ponieważ bardzo dobrze wykonywaliśmy założenia taktyczne naszego trenera. Bardzo cieszę się z otrzymanej szansy, może to nie było najlepsze spotkanie w moim wykonaniu, lecz napastnika rozlicza się z bramek, a jeśli o to chodzi, to jestem rozliczony w 100 procentach. W dobrych humorach i z pełnymi nadziejami przystępujemy do kolejnego mikrocyklu treningowego. Przed nami ciekawe i jednocześnie trudne spotkanie z Wilgą Garwolin, więc zapraszam wszystkich fanów na mecz.


194 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page