top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

BEZ PUNKTÓW NA KONIEC JESIENI


W ostatnim spotkaniu jesienią MKS Piaseczno przegrał z Victorią Sulejówek 1:2.

 

Niestety dla naszego zespołu już w 1. minucie Victoria wyprowadziła groźny atak i Piotr Owczarzak musiał wyciągnąć piłkę z siatki. 3 minuty później rywale podwyższyli na 2:0. Nasi piłkarze walczyli, aby zdobyć bramkę kontaktową. Niedługo przed końcem pierwszej części spotkania Łukasz Krupnik wykonując jedenastkę, zmylił bramkarza Sulejówka i na przerwę schodziliśmy do szatni przy stanie 1:2.


W drugiej połowie MKS tworzył sobie kolejne sytuacje do strzelenia gola, ale przeciwnik skutecznie odpierał ataki naszego zespołu. Po godzinie gry ze skraju pola karnego uderzał Dominik Staluszka i niewiele zabrakło, a byłby remis. W 84. minucie dobrą okazję miał Mateusz Wysocki, jednak jego strzał został wyłapany przez golkipera Victorii. Goście wywieźli z Piaseczna 3 punkty.


19 listopada 2022 – IV liga – 17. kolejka


MKS Piaseczno – Victoria Sulejówek 1:2 (1:2)


Bramki: 38’ Krupnik


Skład: Owczarzak – Barwiński, Janowski (89’ Konc), Jaszczak, Ziemnicki – Staluszka (80’ Konopski), Ahmed, Krupnik, Wierucki (63’ Ćwikowski) Folwarski (75’ Wysocki) – Nalej (73’ Piekut)


118 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page