top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

BRAINSTAR – TRENINGI INDYWIDUALNE Z TECHNOLOGIĄ VR


Zanurz się w ekscytujący świat indywidualnego treningu VR!

 

Rzeczywistość wirtualna to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się metoda treningowa. Najlepsze akademie piłkarskie na świecie z powodzeniem korzystają z tej technologii i urządzeń VR podczas treningów, aby poprawić metodologię gry, lepsze zrozumienie pozycji i posiadania piłki na boisku oraz świadomość sytuacyjną pod presją przeciwnika. Już dziś możesz stać się częścią tego świata i trenować jak w najlepszych akademiach. Wystarczy dołączyć do BrainStar – treningów indywidualnych z technologią VR.


Wszelkie informacje otrzymasz u trenera Arkadiusza Modrzejewskiego:

tel: 507 134 742


Dzięki VR gracze i trenerzy mogą symulować sytuacje w grze i ćwiczyć określone umiejętności w realistycznym, wciągającym środowisku. Technika VR zwiększa również stabilność emocjonalną w ważnych momentach meczowych. Według badań naukowych pomaga to polepszyć czas podejmowania decyzji i reakcji, a także ogólne rozumienie gry. Wykorzystanie VR w treningu piłki nożnej stanowi cenne uzupełnienie tradycyjnych metod treningowych. Zapewnia graczom i trenerom wciągające, realistyczne symulacje sytuacji w grze. Technologia VR pomaga też zawodnikom poprawić ich umiejętności i zdolności podejmowania decyzji, co ostatecznie prowadzi do lepszych wyników na boisku.


Lider technologii VR firma Rezzil opracował najlepszą obecnie na rynku aplikację, pomagającą w lepszym i szybszym szkoleniu piłkarzy. O potencjale technologii Rezzil przekonało się już wielu znakomitych piłkarzy:


Jestem związany z piłką nożną od wielu lat, ale szczerze wierzę, że Rezzil jest jedną z najbardziej obiecujących technologii, które mogą wejść do tego sportu. W sporcie zawsze szukamy przewagi nad konkurencją, a Rezzil właśnie to zapewnia. Możliwości jest tak wiele, od treningów po rehabilitację, że decyzja o zaangażowaniu w ten projekt była dla mnie łatwa – powiedział jeden z ambasadorów technologii Thierry Henry.


Wśród inwestorów i promotorów technologii jest już wielu znakomitych piłkarzy, na czele z Cescem Fabregasem, Thierrym Henrym, Garym Nevillem czy Vincentem Kompanym.

Skontaktuj się z nami i zanurz w ekscytujący świat indywidualnego treningu VR. Więcej informacji na stronie: www.pscoach.pl/brainstar.html


Mail kontaktowy: brainstar@pscoach.pl


168 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page