top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

DOMOWA PORAŻKA


Goście z Przasnysza zwyciężyli z naszą ekipą 3:0.

 

W środowy wieczór 31 maja do Piaseczna przyjechała drużyna MKS-u Przasnysz. Przeciwnicy objęli prowadzenie w 8. minucie po bramce Macieja Smolińskiego. Niestety po przerwie ich prowadzenie wzrosło dwukrotnie – gola strzelił Szymon Morawski, a w 71. minucie bramkę samobójczą zanotował nasz bramkarz Jakub Kordel.


W meczu zadebiutował w rozgrywkach IV ligi grający w roczniku 2006 Tomasz Markowicz.


31 maja 2023 – IV liga – 31. kolejka


MKS Piaseczno – MKS Przasnysz 0:3 (0:1)


Skład: Kordel – Krupnik, Janowski (61’ Staniszewski), Barwiński, Żuchowski – Folwarski (75’ Markowicz), Konc (46’ Ziemnicki), Ahmed (61’ Dobies), Zajkowski (75’ Faliszewski), Wierucki (61’ Hołodniak) – Nalej (46’ Piekut)


Zdjęcie: Daria Szymańska

24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page