top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

„DRUŻYNA A”. TRENERZY MKS-U Z WYŻSZYMI UPRAWNIENIAMI


Kolejni trenerzy MKS-u mogą się od czwartku (12 marca) poszczycić wyższymi uprawnieniami. Do piaseczyńskiej „Drużyny A”, czyli grona szkoleniowców z licencjami UEFA A, dołączyli: Daniel Barcicki, Mariusz Semeniuk, Jarosław Ludwiniak i Adrian Szewczyk.

 

Rozwój szkoleniowców, zwłaszcza tych, którzy opiekują się drużynami juniorskimi, jest równie ważny, co rozwój młodych zawodników. Tym bardziej cieszy nas, że w MKS-ie aż jedenastu (!) trenerów i koordynatorów legitymuje się licencjami UEFA A lub UEFA A – Elite Youth. Tylko doskonale przygotowani pod względem merytorycznym szkoleniowcy gwarantują bowiem prawidłowy rozwój piłkarskiego narybku.


Nowym członkom „Drużyny A” serdecznie gratulujemy!

263 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page