top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

„DRUŻYNA A”. TRENERZY MKS-U Z WYŻSZYMI UPRAWNIENIAMI


Kolejni trenerzy MKS-u mogą się od czwartku (12 marca) poszczycić wyższymi uprawnieniami. Do piaseczyńskiej „Drużyny A”, czyli grona szkoleniowców z licencjami UEFA A, dołączyli: Daniel Barcicki, Mariusz Semeniuk, Jarosław Ludwiniak i Adrian Szewczyk.

 

Rozwój szkoleniowców, zwłaszcza tych, którzy opiekują się drużynami juniorskimi, jest równie ważny, co rozwój młodych zawodników. Tym bardziej cieszy nas, że w MKS-ie aż jedenastu (!) trenerów i koordynatorów legitymuje się licencjami UEFA A lub UEFA A – Elite Youth. Tylko doskonale przygotowani pod względem merytorycznym szkoleniowcy gwarantują bowiem prawidłowy rozwój piłkarskiego narybku.


Nowym członkom „Drużyny A” serdecznie gratulujemy!

257 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page