top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

„DWÓJKA” BEZ SZANS Z TERESINEM


MKS II Piaseczno doznał w niedzielę (7 października) siódmej porażki w sezonie. I o ile podopieczni trenera Bartosza Kobzy wcale nie musieli przegrać np. z Osuchowem czy Chylicami, tak w spotkaniu z Teresinem byli zespołem wyraźnie słabszym, ulegając 0-3.

 

Gospodarze byli dla doświadczonej ekipy z Teresina równorzędnym rywalem jedynie przez dwa kwadranse i w tym czasie mogli nawet pokusić się o strzelenie dwóch goli. W 23. minucie Michał Koszela zagrał na lewą stronę do Konstantyna Ślęzaka, popularny „Kosta” wszedł w pole karne, ale zamiast odgrywać spod linii końcowej do nadbiegających partnerów, zdecydował się na uderzenie w krótki róg, które odbił dobrze ustawiony Michał Nowakowski.


Trzy minuty później na indywidualną akcję zdecydował się Konrad Deperasiński, który poszedł na przebój środkiem boiska, wpadł w „szesnastkę”, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez defensorów Teresina.


Minutę później pierwszą groźniejszą sytuację stworzyli sobie goście i... od razu zakończyli ją trafieniem na 0-1. Jeden z pomocników przyjezdnych dośrodkował z lewego skrzydła na dalszy słupek, a po błędzie Konrada Drązikowskiego, który nie wyłapał tej wrzutki, oraz Karola Belki, który dał się wyprzedzić Patrykowi Szewczykowi, zawodnik Teresina trafił głową do siatki MKS-u II.


Tuż przed przerwą trzecia drużyna Ligi Okręgowej podwyższyła prowadzenie. Marcin Bauman kapitalnie przymierzył zza pola karnego, a uderzona przez niego futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z naszych obrońców i wpadła do siatki przy prawym słupku.


W 64. minucie jeszcze piękniejszym strzałem popisał się Tomasz Oziemblewski, który – także z dystansu – posłał piłkę w samo okienko bramki, strzeżonej przez Konrada Drązikowskiego i spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla Teresina.


7 października 2018

Liga Okręgowa – 10. kolejka

MKS II Piaseczno 0 – 3 KS Teresin

Bramki: 27' Szewczyk, 43' Bauman, 64' Oziemblewski

Piaseczno II: Drązikowski – Borowski, Bogacki, Rybiński, Szymański (70' Cieślak) – Koszela, Rybicki (55' Sujak) – Kaczmarski, Deperasiński, Belka (61' Dziewański) – Ślęzak (62' Kurant)

Teresin: Nowakowski – Zych, Bargieł, Kowalski, Kałużny – Płacheta (60' Węsek), Bauman, Bartosiewicz, Oziemblewski – Szewczyk (70' Figat), Kuśmider (75' Szczepaniak)

223 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page