top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

EMIL KILIAŃSKI SHOW


Rocznik 2007 MKS-u Piaseczno zrobił kolejny krok w stronę powrotu do II Okręgowej Ligi Młodzików. W niedzielę (14 października) biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie UKS Lesznowola 3-0. Bohaterem spotkania został Emil Kiliański, autor hat-tricka.

 

Przewaga gospodarzy ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Już w 4. minucie bliski trafienia na 1-0 był Tomek Markowicz, ale piłka po jego uderzeniu z lewej strony pola karnego przeszła obok długiego słupka.

Druga akcja ekipy trenera Karola Kocyka zakończyła się już golem. Po mocnym uderzeniu któregoś z naszych zawodników bramkarz przyjezdnych zdołał odbić futbolówkę przed siebie, ale tam niczym rasowy snajper zachował się Emil Kiliański, który strzałem z najbliższej odległości dał MKS-owi prowadzenie.

Do przerwy więcej goli już nie padło, choć nasi zawodnicy stworzyli sobie jeszcze dwie bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku. W 12. minucie Kiliański przedarł się lewą stroną boiska i zagrał wzdłuż linii bramkowej na dalszy słupek, ale zamykający akcję Dominik Witek nie zdołał sięgnąć piłki wślizgiem, zaś dwie minuty później Kiliański uderzał mocno ze środka pola karnego, lecz tym razem górą był bramkarz Lesznowoli, który sparował futbolówkę na róg.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza część spotkania, rozpoczęła się od mocnego akcentu Piaseczna. W 34. minucie, po świetnym prostopadłym podaniu od któregoś z naszych pomocników, pierwsze uderzenie MKS-u zostało zablokowane, ale znów w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie znalazł się Emil Kiliański, który wpakował piłkę do siatki odważnym wślizgiem.

W 54. minucie podopieczni Karola Kocyka ustalili wynik meczu na 3-0. Znakomitą pracę wykonał Mateusz Śmiechowski, który popędził prawą stroną boiska i zagrał dokładnie w pole karne do Emila Kiliańskiego, a snajper biało-niebieskich pewnym strzałem obok bezradnego w tej sytuacji golkipera trafił przy prawym słupku na 3-0, kompletując hat-tricka.

14 października 2018

III Okręgowa Liga Młodzików (rocznik 2007) – 7. kolejka

MKS Piaseczno 3 – 0 UKS Lesznowola

Bramki: 7', 34', 54' Kiliański

Skład: Andrelczyk – Cieślak, Zulczyk, Krawczyk, Berko-Haas – Markowicz, Ostrowski, Witek – Kiliański

Ponadto zagrali: Salwin, Śmiechowski

245 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page