top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

FESTIWAL BRAMEK NA INAUGURACJĘ

Zaktualizowano: 21 mar 2023


Ależ to był początek! W pierwszym meczu rundy wiosennej nasi seniorzy wysoko pokonali Hutnika Warszawa.

 

W sobotę nasi zawodnicy zainaugurowali IV ligę. Na sztucznym boisku zawodnicy trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzyli się z Hutnikiem Warszawa. Spotkanie zakończyło się pewnym triumfem naszego zespołu.


MKS od samego początku miał dużą przewagę, co udokumentowaliśmy fantastyczną bramką Macieja Naleja, któremu dogrywał Gracjan Konopski. Nasi piłkarze dalej naciskali i przyniosło to efekt w 41. minucie meczu, gdy przy rzucie wolnym Łukasz Krupnik posłał piłkę na głowę Tymoteusza Barwińskiego, a obrońca nie dał żadnych szans bramkarzowi Hutnika. Zanim sędzia zaprosił zawodników do szatni, zdobywca pierwszej bramki Maciej Nalej dograł do Dominika Piekuta, który z bliskiej odległości podwyższył prowadzenie na 3:0. W drugiej połowie dobra postawa MKS-u nie uległa zmianie – około 20 minut przed końcem meczu Łukasz Krupnik kolejny raz podszedł do rzutu wolnego i do asysty dołożył przepięknego gola. Festiwal bramek zakończył się wynikiem 4:0.


Nasze kolejne spotkanie ligowe odbędzie się 25 marca o godzinie 12 w Mszczonowie.


18 marca 2023 – IV liga – 19. kolejka


MKS Piaseczno – Hutnik Warszawa 4:0 (3:0)


Bramki: 19’ Nalej, 42’ Barwiński, 45’ Piekut, 71’ Krupnik


Skład: Palamar – Krupnik (88’ Ubermanowicz), Janowski, Barwiński, Ziemnicki (90’ Żuchowski) – Folwarski (70’ Zajkowski), Ahmed, Wierucki (67’ Ćwikowski), Piekut (75’ Konc), Konopski (82’ Staniszewski) – Nalej


90 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page