top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

FINAL FOUR POTWIERDZONE! WALCZYMY O III LIGĘ


Podczas czwartkowego (4 czerwca) zebrania Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej podjęto ostateczną decyzję w sprawie dokończenia sezonu 2019/2020 w IV lidze. Działacze postanowili podtrzymać swoje ostatnie zdanie: po cztery najlepsze drużyny z grup północnej i południowej rozegrają spotkania rewanżowe, a zwycięzcy zmierzą się w jednym starciu barażowym o awans do III ligi.

 

Oznacza to, że podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego czekają jeszcze co najmniej trzy spotkania. 10 czerwca biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Radomiakiem II Radom, trzy dni później MKS podejmie w Piasecznie Victorię Sulejówek, a 17 czerwca – również na własnym stadionie – nasza drużyna zmierzy się z Błonianką Błonie.


Zwycięzca zmierzy się z najlepszym zespołem z grupy północnej (tam w Final Four walczą: Drukarz Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa i Mazovia Mińsk Mazowiecki) w jednym meczu barażowym o III ligę. Spotkanie odbędzie się na neutralnym terenie 27 czerwca.

549 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page