top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

GŁOSOWANIE ROZSTRZYGNIĘTE


Wśród 15 projektów wybranych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Piaseczna znalazły się 3, które promowaliśmy. Dziękujemy wszystkim serdecznie za głosy!

 

W listopadzie Gmina Piaseczno opublikowała wyniki głosowania na projekty do Budżetu Obywatelskiego Piaseczna na 2022 rok. Ogólna liczba głosujących wyniosła 6173 osoby (w tym najwięcej: 2869 osób z Piaseczna i 1207 osób z Józefosławia), a suma wszystkich głosów oddanych na kartach to 51323. Z 83 projektów wybrano 15 za łączną kwotę 998 tysięcy 782 złotych.


W 15 wybranej do realizacji znalazły się 3 projekty, które wspierają rozwój sportu w gminie i są związane ze społecznością naszego klubu. Z pieniędzy Budżetu Obywatelskiego uda się naprawić murawę sztucznego boiska na Stadionie Miejskim (1245 głosów), zorganizować Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt – „Dudi” im. Tomasza Dudka (1184 głosy), a ponadto na Stadionie Miejskim zainstalowane zostanie Wi-fi (1010 głosów). Całkowity koszt tych projektów to 227 tysięcy 300 złotych.


Do realizacji pozostałych pozycji, które promowaliśmy, zabrakło naprawdę niewiele. Dziękujemy za każdy oddany głos!

29 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page