top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

GŁOSUJEMY NA PROJEKTY DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO


Wspólnie zagłosujmy na projekty ważne dla sportu w gminie Piaseczno. Głosowanie trwa do 24 października.

 

Od poniedziałku można głosować na propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Piaseczno na 2022 rok. Wśród szerokiej listy projektów znaleźć można te, które mają wpływ na rozwój sportu w gminie Piaseczno i są związane ze społecznością naszego klubu.


Serdecznie zachęcamy do głosowania na następujące projekty BO:


- Piaseczno Bieg Kobiet (nr 5)

- Naprawa murawy sztucznego boiska na Stadionie Miejskim (nr 23)

- Piaseczno Track Cup (nr 36)

- Wi-fi na Stadionie Miejskim w Piasecznie (nr 49)

- Mini Mistrzostwa Świata 2022 (nr 52)

- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt – „Dudi” im. Tomasza Dudka (nr 58)

- Liga Piaseczyńska dla najmłodszych im. Tadeusza Rudnickiego (nr 63)

- Gniazdo do nagrywania meczów (nr 72)

- Zajęcia sportowe z elementami piłki nożnej dla najmłodszych (nr 78)


Jak głosować?


Głosowanie skierowane jest do mieszkańców gminy Piaseczno. Głosować można na dwa sposoby:- osobiście w punktach na terenie gminy Piaseczno, wrzucając wypełnioną kartę do urny – lista punktów: Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie (ul. Kościuszki 5), Filia Biblioteki Publicznej w Złotokłosie (ul. 3 Maja 30, budynek OSP), Filia Biblioteki Publicznej w Zalesiu Górnym (ul. Białej Brzozy 3), Punkt Biblioteczny w Kamionce (ul. Główna 42), Filia Biblioteki Publicznej w Józefosławiu (ul. Julianowska 67A), Biblioteka Publiczna w Piasecznie (CEM Piaseczno)


Osoby, które preferują formę papierową, mogą pobrać kartę do głosowania tutaj. W tym samym miejscu znajduje się również zgoda opiekuna prawnego, niezbędna do dołączenia do karty, w przypadku kiedy głosujący jest osobą małoletnią.


Wybieramy dowolną liczbę projektów, ale ich suma wartości nie może przekroczyć 1 miliona złotych. Termin na oddanie głosu upływa 24 października.


Uwaga! Głosować można tylko raz. Jeżeli mieszkaniec gminy Piaseczno wypełnił i złożył więcej niż jedną kartę do głosowania, wszystkie oddane przez niego głosy są nieważne.


Wszelkie informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego Piaseczna można znaleźć na stronie internetowej poświęconej Budżetowi Obywatelskiemu. Dziękujemy za wsparcie!

232 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page