top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KAŻDA SERIA SIĘ KIEDYŚ KOŃCZY


W sobotnim meczu lepsi okazali się piłkarze z Mszczonowa.

 

25 marca seniorzy MKS Piaseczno rozegrali wyjazdowe spotkanie IV ligi z Mszczonowianką Mszczonów. Niestety tym razem naszym piłkarzom nie udało się wywieźć punktów.


W pierwszej połowie po stronie gospodarzy bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki miał Jakub Skibiński, a w naszym zespole blisko gola był Maciej Nalej. Po przerwie MKS mógł wyjść na prowadzenie, jednak nasz najlepszy strzelec ponownie został zatrzymany przez golkipera miejscowych. Niewykorzystane sytuacje się zemściły – Mszczonowianka trafiła do siatki w 76. minucie. Piaseczno próbowało wyrównać, niewiele zabrakło, aby na 1:1 strzelił Ahmed Ayodeji, ale ostatecznie to Mszczonów cieszył się z drugiego gola w samej końcówce i tym samym zakończył świetną serię zwycięstw MKS-u z Mszczonowianką.


W sobotę 1 kwietnia zapraszamy na Stadion Miejski w Piasecznie, gdzie nasz zespół zmierzy się z 3. w tabeli Troszynem. Pierwszy gwizdek sędziego nastąpi o godzinie 13.00.


25 marca 2023 – IV liga – 20. kolejka


Mszczonowianka Mszczonów – MKS Piaseczno 2:0 (0:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski (89’ Staniszewski), Barwiński, Ziemnicki – Folwarski (82’ Zajkowski), Ahmed, Wierucki (68’ Ćwikowski), Piekut (72’ Jaszczak), Konopski (79’ Konc) – Nalej

72 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page