top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KOLEJ NA POGOŃ


Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!

 

W czwartek 14 kwietnia o godzinie 17.00 MKS Piaseczno podejmie na Stadionie Miejskim w Piasecznie drużynę rezerw Pogoni Siedlce. To kolejny ważny mecz w drodze po awans do III ligi.


W obecnych rozgrywkach drugi zespół Pogoni zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli. Siedlce w 21 meczach uzbierały 34 punkty, wygrywając 10 spotkań, 4 razy remisując i notując 7 porażek. Do zwycięstw Pogoni należą między innymi wygrane: 4:0 z Milanem Milanówek u siebie, 2:1 z Wilgą Garwolin na wyjeździe, 4:0 na własnym stadionie z Mszczonowianką Mszczonów i 5:1 z Tygrysem Huta Mińska na wyjeździe. W ostatnim czasie zawodnicy Pogoni pokonali 3:2 Victorię Sulejówek, ale później sensacyjnie przegrali w derbach powiatu 1:2 z Naprzodem Skórzec.


Jesienne starcie Piaseczna z Pogonią zakończyło się wynikiem 5:3 dla podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego. Mecz był pełen piłkarskich emocji.


Obecność na trybunach obowiązkowa!

130 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page