top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

KOMPLET ZWYCIĘSTW W SPARINGACH


Cztery zwycięstwa w czterech meczach, siedemnaście goli strzelonych i tylko jedna stracona bramka – tak wygląda bilans MKS-u Piaseczno w przedsezonowych sparingach. W ostatnim podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego wygrali 3-0 z Drukarzem Warszawa.

 

Pierwszy gol piątkowego (9 sierpnia) spotkania padł w 19. minucie. Kamil Matulka przejął piłkę na prawej stronie boiska, dośrodkował w pole karne do Zbyszka Obłuskiego, a napastnik MKS-u lekko podbił sobie futbolówkę i uderzeniem z powietrza posłał ją do siatki obok golkipera gości.

W 43. minucie było już 2-0 dla Piaseczna. „Matul” popisał się kapitalnym rajdem od połowy boiska, wbiegł w pole karne i został sfaulowany przez jednego z defensorów Drukarza. „Jedenastkę” wykorzystał Łukasz Krupnik, który pewnym strzałem przy prawym słupku kompletnie zaskoczył bramkarza stołecznych.

Osiem minut przed końcem spotkania MKS ustalił wynik na 3-0. Aleksander Wiśniewski, sprawdzany po raz pierwszy na prawej stronie obrony, zagrał w pole karne do Mateusza Jaroszewskiego, ten był zahaczany przez jednego z obrońców z Warszawy, a „jedenastkę” po raz drugi wykorzystał Krupnik, który znów zmylił golkipera Drukarza – tym razem uderzając w lewy róg.

Wyniki sparingów (5-0 z Warką, 4-0 z Marcovią, 5-1 z Błonianką i 3-0 z Drukarzem) mogą napawać optymizmem przed rozpoczynającymi się już w środę (14 sierpnia) rozgrywkami ligowymi. W pierwszym meczu MKS podejmie Wilgę Garwolin. Początek spotkania o godzinie 17.30. Zapraszamy!

9 sierpnia 2019

MKS Piaseczno 3 – 0 Drukarz Warszawa

Bramki: 19’ Obłuski, 43’ (k), 82’ (k) Krupnik

Skład: Trojanowski (46’ Marcinkowski) – Dąbkowski (46’ Michalski), Janowski (65’ Wiśniewski), Grunt (46’ Majewski), Ziemnicki (55’ Grunt) – Matulka (65’ Pawłowski), Wojtkielewicz (65’ testowany), Pietrzak (65’ Cetra), Krupnik (46’ Jaroszewski) – Orłowski (46’ Doliński), Obłuski (71’ Krupnik)

Żółte kartki: Majewski, Wiśniewski (Piaseczno) - ? (Drukarz)

263 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page