top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

KRÓTKIE PRZYGOTOWANIA MKS-U

Zaktualizowano: 10 lip 2020


Wyjątkowo krótkie przygotowania do nowego sezonu będzie miał w tym roku czwartoligowy MKS Piaseczno. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego wznowią zajęcia 6 lipca, a przed startującymi na początku sierpnia rozgrywkami rozegrają trzy lub cztery sparingi.

 

Mecze kontrolne biało-niebiescy rozpoczną 11 lipca (sobota), domowym spotkaniem z Bronią w Radomiu. Tydzień później, prawdopodobnie w Wiązownie, MKS zagra z Mazovią Mińsk Mazowiecki, a 25 lipca, już na własnym stadionie, zmierzy się z Hutnikiem Warszawa. Wszystkie mecze zaplanowano na godzinę 11.00.


Trenerzy być może zdecydują się włączyć w przygotowania jeszcze jeden sparing, w którąś ze śród. O ewentualnych zmianach czy dodatkowych spotkaniach będziemy informowali na bieżąco.

425 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page