top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

KRÓTKIE URLOPY BIAŁO-NIEBIESKICH

Zaktualizowano: 14 lip 2019


Wyjątkowo krótkie urlopy będą w tym roku mieli zawodnicy MKS-u Piaseczno. Biało-niebiescy, którzy ostatni mecz w lidze rozegrali 15 czerwca, już 10 lipca (środa) o godzinie 18.30 spotkają się z trenerem Arkadiuszem Modrzejewskim na pierwszych zajęciach przed nowym sezonem.

 

Póki co Piaseczno ma zaplanowane wstępnie cztery sparingi. 20 lipca (sobota) MKS zagra w Belsku Dużym z Warką (godz. 11.00), 27 lipca (sobota) nasz zespół zmierzy się z Marcovią Marki, tydzień później, 3 sierpnia (sobota) zagramy z Błonianką Błonie, a 10 sierpnia (sobota) z Drukarzem Warszawa. Miejsca i godziny spotkań kontrolnych są jeszcze do ustalenia.

403 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page