top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

LIGOWA ŚRODA


W tym tygodniu seniorzy MKS Piaseczno rozegrają 2 ligowe spotkania. Pierwsze już 31 sierpnia.

 

W najbliższą środę o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się mecz 5. kolejki IV ligi. Przeciwnikiem MKS-u będzie KS Raszyn.


Piłkarze z Raszyna zdobyli w tym sezonie 4 punkty i zajmują obecnie 11. pozycję w ligowej tabeli. Raszyn zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, pokonał u siebie 2:1 Oskara Przysucha, przegrał 0:6 z Victorią Sulejówek na boisku rywala i ostatnio uległ 1:3 na własnym stadionie Świtowi Staroźreby.


W poprzednim sezonie nasz najbliższy przeciwnik zajął 9. lokatę (44 punkty, o 43 mniej od Piaseczna). Wtedy też MKS pokonał rywali dwukrotnie – 4:1 na wyjeździe, a także 5:1 u siebie, zapewniając sobie udział w barażach o III ligę. Ostatnie 10 lat to 8 ligowych zwycięstw Piaseczna i 1 wygrana Raszyna.


Zapraszamy wszystkich serdecznie na stadion!


188 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page