top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MACIEJ NALEJ PIŁKARZEM MKS-U


Serdecznie witamy Maćka w MKS Piaseczno!

 

Miło nam ogłosić, że drugim zawodnikiem pozyskanym przez nasz klub w trakcie letniego okna transferowego został Maciej Nalej.


22-letni napastnik jest wychowankiem Żyrardowianki Żyrardów, w której debiutował w piłce seniorskiej. Następnie w latach 2018-2019 reprezentował barwy III-ligowej Unii Skierniewice, gdzie zanotował 34 występy i zdobył 4 gole.


W sezonie 2020/2021 Maciek grał w IV-ligowej Mszczonowiance Mszczonów. Ostatni sezon spędził w swoim macierzystym klubie z Żyrardowa, 11-krotnie trafiając do bramki rywali.


– Bardzo się cieszę, że dostałem propozycję dołączenia do klubu, jakim jest MKS Piaseczno. Zarówno trenerzy, jak i zawodnicy cechują się profesjonalizmem. Już po kilku treningach wiem, że to była dobra decyzja, aby dołączyć do drużyny – mówi nam nasz nowy napastnik.


Witamy w MKS Piaseczno!

1003 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page