top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MEDALIŚCI Z PIASECZNA


Brawa dla rocznika 2013!

 

W weekend zawodnicy rocznika 2013 wzięli udział w turnieju w Nadrzeczu. W zawodach rywalizowały między innymi takie drużyny jak: Górnik Łęczna, Motor Lublin, KS SEMP Warszawa i Hetman Zamość. Nasi młodzi piłkarze rozegrali łącznie 11 meczów, z których aż 9 zakończyło się zwycięstwem, a 1 remisem.


MKS miał identyczny dorobek punktowy co FA Nisko i Beniaminek Profbud Krosno – wszystkie te ekipy zgromadziły na swoim koncie po 28 punktów – w związku z czym o klasyfikacji końcowej musiała zadecydować tzw. „mała tabela”. Na jej podstawie Piaseczno zajęło 2 miejsce. Ponadto nasz bramkarz Antek Okrzejski otrzymał nagrodę dla najlepszego golkipera turnieju.


Po zakończonym turnieju nasi chłopcy mieli jeszcze mnóstwo chęci do gry i zmierzyli się w sparingach 7x7 z zawodnikami FA Nisko, Beniaminkiem Krosno i Górnikiem Łęczna.


Gratulacje, Panowie!

73 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page