top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MICHAŁ SUCHANEK: PEWNOŚĆ SIEBIE I KONCENTRACJA


Kilka słów od Michała Suchanka – strzelca gola na 2:0 w spotkaniu przeciwko Oskarowi Przysucha.

 

– Mecz z Oskarem był dla nas niezwykle ważny w kontekście całego sezonu, ale chcieliśmy do niego podejść w ten sam sposób co do wcześniejszych spotkań. Pewność siebie, koncentracja i dobra organizacja były kluczem do poprzednich zwycięstw i tak samo było tym razem. Wygrana 3:0 w meczu „na szczycie” była bardzo przyjemnym podsumowaniem udanej rundy. Cieszę się ze zdobytej bramki, tym bardziej, że pomogła ona drużynie w odniesieniu okazałego zwycięstwa.


– Przed nami ostatni mecz rundy jesiennej i zrobimy wszystko, by na przerwę świąteczną udać się w zwycięskich nastrojach.

60 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page