top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MKS 2013 DRUGI W INTERNATIONAL EKSTRALIGA TALENTÓW


Znakomicie spisali się młodzi zawodnicy MKS-u Piaseczno z rocznika 2013 w turnieju International Ekstraliga Talentów, rozegranym w Chełmku koło Oświęcimia. Podopieczni trenerów Emila Wrażenia i Jana Błaszczaka zakończyli zmagania na 2. miejscu, demolując po drodze Wisłę Kraków 10-2 i wygrywając 3-1 z późniejszym triumfatorem, GKS-em Jastrzębie. Ponadto MVP zawodów został nasz zawodnik, Jan Krysa, który w turnieju strzelił aż 20 goli!

 

Dwudniowa impreza piłkarska była dla zawodników bardzo wymagająca. Nie tylko ze względu na klasę rywali (poza wspomnianymi Wisłą Kraków i GKS-em Jastrzębie nasi zawodnicy mierzyli się też między innymi z Rekordem Bielsko-Biała, Rozwojem Katowice czy ROW-em Rybnik), ale i intensywność spotkań, między którymi były ekstremalnie krótkie, bo zaledwie trzyminutowe przerwy.

W całym turnieju MKS 2013 rozegrał łącznie 10 meczów, w których zdobył ponad 50 bramek. Złoto nasi chłopcy przegrali zaś minimalną różnicą goli...

201 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page