top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MKS PIASECZNO POŻEGNAŁ LATO


MKS z wielkim przytupem zakończył dziś wakacje. Biało-niebiescy, jako jeden z zaledwie dwóch klubów piłkarskich z naszej gminy, wzięli udział w pikniku „Żegnaj Lato – Witaj Szkoło”, zorganizowanym na piaseczyńskim rynku.

 

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Gmina Piaseczno zorganizowała imprezę, podczas której rodzice mogli zapoznać się z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych dla swoich pociech. Wśród szkół językowych i klubów sportowych nie mogło oczywiście zabraknąć MKS-u Piaseczno. Przez cały okres trwania pikniku dorośli i dzieci mogli zapoznawać się z historią i bieżącą działalnością klubu, dowiedzieć się czegoś więcej o systemie szkolenia biało-niebieskich (którzy, co warto podkreślić, wychowali wielu juniorskich i seniorskich reprezentantów Polski) oraz... wziąć udział w quizach i konkursach, w których do wygrania były klubowe gadżety. Tu przedstawicielom MKS-u najbardziej zaimponował jeden chłopiec, trenujący na co dzień... siatkówkę, który uzyskał jeden z najlepszych wyników w konkursie żonglerki.

Po szerszą ofertę największego klubu piłkarskiego w powiecie odsyłamy na stronę www.mks-piaseczno.pl oraz do trenerów poszczególnych roczników.

264 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page