top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MKS PIASECZNO ZNÓW TRENUJE


W poniedziałek (4 maja) rząd wprowadził drugi etap odmrażania sportu, dzięki któremu do treningów mogli wrócić piłkarze MKS-u Piaseczno. Na razie zawodnicy ćwiczą w mocno okrojonych grupach, ponieważ niezależnie od rozmiaru boiska w zajęciach może uczestniczyć jedynie 6 zawodników plus trener.

 

- Olbrzymie podziękowania dla władz GOSiR-u, że takie zajęcia są w Piasecznie możliwe. Trenujemy w grupach sześcioosobowych praktycznie od godziny 13.00 do 21.00 i będziemy te zajęcia kontynuować. Widać jest po zawodnikach – i tych młodych, i starszych – niesamowitą chęć i radość z powrotu do treningu. Jest to przynajmniej taka namiastka normalności – powiedział Arkadiusz Modrzejewski, trener MKS-u Piaseczno.


W zajęciach uczestniczą już praktycznie wszystkie zespoły biało-niebieskich, rozsiane po stadionie i piaseczyńskich orlikach.

109 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page