top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

MKS TRENOWAŁ Z MISTRZEM EUROPY


Wyjątkowo ciężki trening mieli w czwartek (18 lipca) piłkarze czwartoligowego MKS-u. Zajęcia poprowadził bowiem... Michał Jabłoński z X Fight Piaseczno, wielokrotny mistrz Polski i zawodowy mistrz Europy w kick-boxingu. Popularny „Jaba” dał podopiecznym trenera Arkadiusza Modrzejewskiego ostry wycisk.

 

– Były to ćwiczenia typowo siłowe, nie da się nie zauważyć, mające na celu poprawę siły i zarazem sprawności. Chłopaki są w trakcie przygotowań do sezonu, a siła jest jednym z elementów tego cyklu, więc starałem się im w tej kwestii pomóc. Poradzili sobie nawet lepiej niż myślałem. Wiadomo, trzeba jeszcze potrenować siłowo, ale jest dobrze – powiedział Michał Jabłoński.

Dla zawodników pierwszej drużyny MKS-u Piaseczno było to kolejne spotkanie z popularnym „Jabą”. Kick-bokser klubu X Fight prowadził już podobne zajęcia za czasów trenera Tomasza Grzywny.162 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page