top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MUSIMY ZACHOWAĆ KONCENTRACJĘNasi następni przeciwnicy to drużyna, która może zarówno pokonać zespół z czołówki, jak i doznać porażki z ekipami z dołu tabeli.


Już w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie MKS w 11. kolejce IV ligi zagra przeciwko Tygrysowi Huta Mińska. Nasi przeciwnicy zajmują obecnie 12. pozycję w ligowej tabeli.


Na inaugurację Tygrys zremisował 0:0 z rezerwami Pogoni Siedlce. Następnie były porażki z: Podlasiem Sokołów Podlaski (1:3), Zamłyniem Radom (1:2), Oskarem Przysucha (0:1) i Victorią Sulejówek (1:2). Później nieoczekiwanie klub z Huty Mińskiej rozgromił na własnym stadionie 6:0 Mszczonowiankę Mszczonów. Minął tydzień i radość z wygranej poszła w zapomnienie, gdyż drużyna doznała wysokiej porażki 2:5 na wyjeździe z Milanem Milanówek. Następnie była wygrana z Żyrardowianką Żyrardów (2:1), Naprzodem Skórzec (5:1) i ostatnio remis 2:2 z Mazurem Karczew.


Bilans bramkowy ekipy trenera Mariusza Sawy to 20 strzelonych bramek i 17 straconych (10 na wyjeździe).


Komentarz trenera Arkadiusza Modrzejewskiego:


– Czeka nas kolejny ciężki mecz. Myślę, że personalia Tygrysa są lepsze niż liczba punktów, którą do tej pory zgromadził. Mają ich niewiele – 11 – natomiast kadrowo drużyna wygląda nieźle. W zeszłym sezonie dobrą pracę wykonał trener Robert Parzonka, aktualnie szkoleniowcem jest Mariusz Sawa. To drużyna grająca nierówno – potrafiła wygrać 6:0 z bardzo dobrym zespołem Mszczonowianki Mszczonów, ale i również stracić punkty z potencjalnie słabszą ekipą, jak to było w Milanówku. Myślę, że jest to zespół nieobliczalny. Musimy zachować to, co przed każdym meczem – dobrą koncentrację, motywację. Kluczowe będzie podejście do meczu, jak w każdym z poprzednich. Nie może być dekoncentracji, przypisywania sobie 3 punktów przed starciem. Na dzień dzisiejszy jest to dla nas najważniejszy mecz, bo najbliższy. Dysponujemy prawie wszystkimi zawodnikami – poza Konradem Rudnickim, pozostali są zdrowi, nie ma kartek, sytuacja kadrowa jest dobra. To też efekt tego, że drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek. Doskonale przepracowaliśmy zimę i okres letni. Liczę na to, że w końcówce rundy będziemy w stanie utrzymać ten zespół w tej formie i szeroka kadra będzie naszym dużym atutem.

201 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page