top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

NA WYJEŹDZIE Z MARCOVIĄ


Trzymamy kciuki za seniorów MKS Piaseczno!

 

W sobotę o godzinie 13:00 w Markach piłkarze seniorskiej ekipy MKS Piaseczno zmierzą się z miejscową Marcovią. Będzie to 10. Spotkanie tego sezonu IV ligi.


Rywale, którzy sezon 2021/2022 zakończyli na 9. lokacie, obecnie z dorobkiem 11 punktów zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli. Gracze z Marek odnieśli w tym sezonie 3 zwycięstwa (2:0 z Mazurem Karczew u siebie, 4:1 z MKS Przasnysz na wyjeździe i ostatnio 5:1 ze Świtem Staroźreby na boisku przeciwnika), 2 razy remisowali, a także zanotowali 4 porażki.


Bilans ligowych starć z Markami w ostatnich 20 latach to 2 remisy i 2 zwycięstwa Piaseczna.

233 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page