top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO 2006 I 2007


Zapraszamy serdecznie wszystkich utalentowanych zawodników do naszych roczników 2006 i 2007!

 

W naszej Akademii zapewniamy: nowoczesny plan szkolenia, profesjonalne i ciekawe treningi, dodatkowe zajęcia motoryczne, treningi indywidualne, atrakcyjne obozy sportowe, wyjazdy na międzynarodowe turnieje, bogaty pakiet sprzętu sportowego, nieodpłatną pomoc rehabilitanta i fizjoterapeuty, a także dofinansowanie do obozów i turniejów dla potrzebujących.


Ponadto wyróżniający się gracze mogą liczyć na treningi z drużyną seniorów, która już niedługo zawalczy w barażach o awans do III ligi.


Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny:

604 077 073

109 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page