top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

NAPRZÓD MKS PIASECZNO!Nasi najbliżsi przeciwnicy zajmują aktualnie przedostatnią pozycję w tabeli. Początek sobotniego meczu o 16:00.

 

Już jutro seniorzy MKS Piaseczno wybiorą się na wyjazdowy mecz z Naprzodem Skórzec. Mamy nadzieję, że uda im się podtrzymać dobrą passę i wyjadą z 3 zdobytymi punktami.

W 9 ligowych meczach Naprzód zdobył łącznie 6 oczek. Ekipa z powiatu siedleckiego na własnym stadionie wygrała w pierwszej kolejce 3:1 z Mazurem Karczew, później odniosła porażki z: Płomieniem Dębe Wielkie (0:2), Mazovią Mińsk Mazowiecki (0:5), Energią Kozienice (0:2), rezerwami Pogoni Siedlce (1:3), Zamłyniem Radom (2:4) oraz Victorią Sulejówek (1:4). Przełamanie fatalnej serii nastąpiło na wyjeździe z Milanem Milanówek (1:0), ale w ostatniej kolejce znów przytrafiła się przegrana – tym razem pogromu na drużynie Naprzodu dokonał Tygrys Huta Mińska (1:5).


Nasi przeciwnicy strzelili ogółem 9 bramek, z których zdecydowana większość padła na ich domowym obiekcie (6). Co ciekawe, również na swoim boisku Skórzec tracił dotychczas więcej goli – aż 18 z 26 wszystkich straconych.


Wszystkich kibiców czeka ciekawe starcie. Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godzinie 16:00.

85 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page