top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

NAPRZÓD PIASECZNO


W październiku MKS Piaseczno pokonał rywali 3:0 na ich stadionie. W Piasecznie również liczymy na pewne zwycięstwo – zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!

 

W sobotę 14 maja na Stadionie Miejskim w Piasecznie nasz MKS podejmie Naprzód Skórzec, który obecnie znajduje się w dolnych rejonach ligowej tabeli.


Nasi najbliżsi przeciwnicy w tym sezonie wygrali 7 spotkań, 1 zremisowali i ponieśli 18 porażek, przez co plasują się na 16. pozycji. W rundzie wiosennej Naprzód przegrał z: Mazurem Karczew (0:5 na wyjeździe), Mazovią Mińsk Mazowiecki (0:4 na wyjeździe), Energią Kozienice (1:3 u siebie), Victorią Sulejówek (0:4 na wyjeździe) i ostatnio z Tygrysem Huta Mińska (0:2 na wyjeździe). Na uwagę zasługuje przede wszystkim zwycięstwo z Pogonią II Siedlce (2:1 na wyjeździe), a także wygrane z: Płomieniem Dębe Wielkie (2:1 u siebie) i Zamłyniem Radom (3:0 u siebie) oraz remis 1:1 z Milanem Milanówek.


W sobotę wszyscy widzimy się na trybunach – pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:00. Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, tradycyjnie przygotowaliśmy transmisję online – W LINKU.

110 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page