top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

OŚWIADCZENIE KLUBU MKS PIASECZNO

W związku ze zdarzeniem, w wyniku którego Prezes MKS Piaseczno znalazł się w szpitalu (z informacji, uzyskanych od rodziny Prezesa Jacka Krupnika, wiemy, że obrażenia obejmują wiele narządów, m.in mózg, płuca oraz nerki. Jego stan jest bardzo poważny), pragniemy poinformować, że wizyta pana Jacka Krupnika w miejscu zdarzenia nie miała związku z jego działalnością klubową. Postępowanie wyjaśniające prowadzą odpowiednie służby. Do momentu ustalenia okoliczności sprawy, wstrzymujemy się od wszelkich komentarzy. Prosimy również o utrzymanie atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Cała społeczność, związana z klubem MKS Piaseczno, wspiera Jacka. Jesteśmy myślami z nim i jego bliskimi.

Zarząd MKS Piaseczno

1337 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page