top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

O 3 PUNKTY Z WILGĄ


Widzimy się o godzinie 13:00 na trybunach w Piasecznie!

 

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na Stadion Miejski w Piasecznie, gdzie nasza drużyna seniorów podejmie Wilgę Garwolin. Rywale to 12. ekipa IV ligi – w 21 spotkaniach udało im się 6 razy wygrać i 6 razy zremisować, a 9 razy schodzili z boiska pokonani. W minionej kolejce Garwolin zwyciężył 3:0 na własnym stadionie ze Świtem Staroźreby, zaś wcześniej przegrał w Sulejówku 2:4 z Victorią, pokonał 2:1 u siebie Oskara Przysucha i podzielił się punktami w Ząbkach z Ząbkovią (1:1).


W rundzie jesiennej wygraliśmy z Wilgą 2:0. Bramki zdobyli wtedy Ahmed i Gracjan Konopski. Bilans ligowych spotkań Piaseczna (I zespół) z Garwolinem w ciągu ostatnich 20 lat to: 10 zwycięstw Piaseczna i 2 remisy po 0:0.


Pierwszy gwizdek o godzinie 13:00 – do zobaczenia na meczu!


TRANSMISJA ONLINE


173 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page