top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

OSTATNI RAZ NA WŁASNYM BOISKU


Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny Stadionu Miejskiego w Piasecznie! To ostatnia okazja w tym sezonie, aby zobaczyć w Piasecznie naszą drużynę.

 

W środę 7 czerwca o godzinie 18:30 seniorzy MKS Piaseczno rozegrają spotkanie przedostatniej kolejki IV Ligi. W ostatnim meczu przed własną publicznością podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzą się z Oskarem Przysucha.


Przeciwnicy zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli. Oskar wygrał w tym sezonie 11 meczów, 7 razy remisował i 14 razy schodził z boiska pokonany. Obecnie mamy nad tym zespołem 12 punktów przewagi. W poprzedniej kolejce Przysucha przegrała u siebie 0:1 ze Świtem Staroźreby, a wcześniej uległa na wyjeździe 2:5 Victorii Sulejówek.


W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek rywale wygrali na własnym stadionie 4:1. Bramkę dla naszej ekipy zdobył Maciej Nalej. Liczymy na udany rewanż!


TRANSMISJA ONLINE233 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page