top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

OSTATNIE STARCIE PRZED PRZERWĄ


W 17 kolejce mistrzowie jesieni zmierzą się z Mszczonowianką Mszczonów, która w tym miesiącu jeszcze nie wygrała.

 

Już niedługo IV-ligowe kluby czeka zimowa przerwa, ale zanim to nastąpi, kibice obejrzą jeszcze jedną serię gier. W sobotę o godzinie 12:30 w Mszczonowie miejscowa Mszczonowianka podejmie MKS Piaseczno.


Nasi rywale zajmują aktualnie 6 pozycję w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 25 punktów. W 16 spotkaniach Mszczonów 5 razy pokonywał przeciwników na własnym stadionie – 3:2 KS Raszyn, 7:0 Żyrardowiankę Żyrardów, 8:0 Płomień Dębe Wielkie, 3:1 Energię Kozienice, 4:0 Zamłynie Radom – i dwukrotnie na wyjeździe, kiedy to ograł 2:1 Wilgę Garwolin i 4:3 Mazovię Mińsk Mazowiecki. Klub 4 razy dzielił się punktami – 2:2 z Orłem Baniocha, 3:3 z Mazurem Karczew, 2:2 z Victorią Sulejówek oraz 1:1 z Milanem Milanówek. Punktów Mszczonowiankę pozbawiali zaś: Podlasie Sokołów Podlaski (0:1 dom), Oskar Przysucha (1:2 wyjazd), Tygrys Huta Mińska (0:6 wyjazd), Pogoń II Siedlce (0:4 wyjazd) i ostatnio sensacyjnie, ale i całkiem zasłużenie, Naprzód Skórzec (4:5 wyjazd).


***

Nasz partner, firma BETFAN, przygotował kursy na ten mecz – znajdziecie je tutaj


116 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page