top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PIŁKARSKI WEEKEND W PIASECZNIE


Zapowiada się mnóstwo emocji! Partnerem najbliższych wydarzeń sportowych na Stadionie Miejskim w Piasecznie są Lasy Państwowe.

 

Już w nadchodzący weekend 5-6 listopada zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na trybuny naszego stadionu. Zachęcamy do gorącego wspierania zarówno seniorów, jak i drużyn naszej akademii.


Piłkarską sobotę rozpoczniemy już o godzinie 8:00, kiedy to druga ekipa rocznika 2009 zmierzy się z GKS-em Chynów. Następnie dwa nasze zespoły rozegrają mecze przeciwko Zniczowi Pruszków – MKS 2011 (10:00) i MKS 2009 (11:30). O godzinie 13:00 rozpocznie się spotkanie IV ligi, w którym to podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego podejmą Ząbkovię Ząbki.


Ząbkovia zgromadziła w tym sezonie na swoim koncie 21 punktów i zajmuje obecnie 8. pozycję w ligowej tabeli. Zawodnicy z Ząbek odnieśli w tej kampanii 5 zwycięstw, zanotowali 6 remisów i 3 razy schodzili z boiska pokonani, ulegając Narwi Ostrołęka (0:1 na wyjeździe), Mazovii Mińsk Mazowiecki (1:2 na wyjeździe) oraz Mazurowi Karczew (0:3 u siebie). W ostatniej kolejce druga drużyna poprzedniego sezonu IV ligi w I grupie mazowieckiej pokonała na własnym stadionie 5:1 Naprzód Staroźreby.


Bilans ostatnich starć ligowych pomiędzy klubami to 3 zwycięstwa Ząbek, 2 remisy i 1 wygrana Piaseczna.


W czasie meczu seniorów zostanie zorganizowany turniej rzutów karnych, którego patronem są Lasy Państwowe.


Gramy dla Jacka Kitlińskiego


Po spotkaniu seniorów MKS II 2011 powalczy o wygraną w starciu z FC Lesznowola. Wieczorem (17:00) MKS 2008 rozegra spotkanie przeciwko STF Champion Warszawa. To nie koniec piłkarskich emocji.


W niedzielę w godzinach 9:00-14:00 trwać będzie Turniej Charytatywny dla Trenera Jacka Kitlińskiego. Szkoleniowiec kadr MZPN, który miał udział w wychowaniu takich reprezentantów jak Wojciech Szczęsny, Tomasz Kupisz, Jakub Kosecki czy Łukasz Teodorczyk, od maja tego roku zmaga się ze śmiertelną chorobą. W zawodach wezmą udział zespoły z rocznika 2013. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w licytacjach (do wylicytowania między innymi piłka z autografem selekcjonera Czesława Michniewicza i piłkarzy reprezentacji Polski) – cały dochód zostanie przekazany na leczenie.


Po turnieju odbędą się u nas jeszcze dwa spotkania rocznika 2010 – drugi zespół zagra z SEMP-em Warszawa (15:00), a trzeci z UKS-em Tarczyn (17:00).


Partnerem weekendowych wydarzeń sportowych na Stadionie Miejskim w Piasecznie są Lasy Państwowe.


TRANSMISJA MECZU MKS PIASECZNO – ZĄBKOVIA ZĄBKI


216 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page