top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PIOTR ĆWIKOWSKI GRACZEM MKS-U


Witamy w drużynie!

 

Kolejnym zawodnikiem, który podczas obecnego okienka transferowego dołączył do naszego zespołu, jest Piotr Ćwikowski. 21-letni piłkarz występuje na pozycji środkowego pomocnika.


Ćwikowski w piłce młodzieżowej reprezentował barwy Żyrardowianki Żyrardów oraz Znicza Pruszków. W ostatnim sezonie grał w IV-ligowej Żyrardowiance. W sobotnim sparingu z Escolą Varsovia Warszawa nasz nowy nabytek zaprezentował się z bardzo dobrej strony, a swój występ okrasił zdobyciem debiutanckiego gola w barwach MKS-u.


– Postanowiłem wybrać MKS Piaseczno, ponieważ przejście do tej drużyny stanowi dla mnie duży awans sportowy. To dobrze zorganizowany klub, z ambitnymi planami oraz świetne miejsce dla rozwoju – mówi nam Piotr Ćwikowski.


Witamy w drużynie!

816 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page