top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

POCZĄTEK ROZGRYWEK IV LIGI


Na inaugurację IV ligi nasi piłkarze zmierzą się u siebie ze Świtem Staroźreby. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Piasecznie!

 

W nadchodzącym sezonie naszymi ligowymi rywali będą: Marcovia Marki, Escola Varsovia Warszawa, MKS Przasnysz, Ząbkovia Ząbki, Świt Staroźreby, KS CK Troszyn, Wisła II Płock, Narew 1962 Ostrołęka, Hutnik Warszawa oraz zespoły znane nam z rozgrywek 2021/2022, czyli: Mazovia Mińsk Mazowiecki, Mazur Karczew, Oskar Przysucha, Victoria Sulejówek, Mszczonowianka Mszczonów, KS Raszyn, Wilga Garwolin i Orzeł Baniocha. Po reformie rozgrywek drużyna, która wygra rywalizację, uzyska bezpośredni awans do III ligi.


Pierwsze spotkanie IV ligi odbędzie się w najbliższą sobotę 6 sierpnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Rywalem MKS Piaseczno będzie Świt Staroźreby – 8. zespół poprzedniego sezonu IV ligi w grupie mazowieckiej I.


Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz. Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, przygotowaliśmy TRANSMISJĘ LIVE.


Trener Arkadiusz Modrzejewski:


Witam serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków MKS Piaseczno!!!


Za nami bardzo pracowity okres przygotowawczy do kolejnego sezonu, w którym, poza stricte sportowym przygotowaniem zespołu, ogrom pracy poświęciliśmy na budowę personalną praktycznie nowej drużyny. Działania, kontakty, spotkania z kandydatami do gry w MKS Piaseczno oraz testowanie zawodników były w lipcu jednym z głównych zadań do wykonania.


Dzięki tym działaniom do zespołu dołączyli tacy gracze jak: Maciej Nalej, Dominik Staluszka, Piotr Ćwikowski, Piotr Owczarzak, Kajetan Staniszewski i Jakub Konc. Jesteśmy także bardzo blisko pozyskania kilku kolejnych zawodników – młodzieżowców.


Do startu rozgrywek ligowych przystępujemy w dobrych nastrojach. Tak samo jak w poprzednich rozgrywkach naszym celem jest zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli oraz gra o zwycięstwo i 3 punkty w każdym kolejnym meczu. Do czego nas takie podejście doprowadzi, zobaczymy pod koniec czerwca przyszłego roku.


Drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu. W zespole doszło do wielu zmian kadrowych, dlatego będziemy potrzebować czasu na zgranie i nauczenie nowych graczy zasad obowiązujących w sposobie gry i założeniach taktycznych.


Do pierwszego meczu ze Świtem Staroźreby przystępujemy z dużą wiarą we własne umiejętności i z zamiarem zdobycia 3 punktów.

465 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page