top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PODSUMOWANIE RUNDY: SYSTEMATYCZNE POSTĘPY


Konsekwentna praca rocznika 2013 na każdym treningu daje wymierne efekty zarówno w meczach ligowych, jak i na topowych turniejach.

 

W rundzie jesiennej zespoły z rocznika 2013 występowały w rozgrywkach: I, II oraz IV ligi okręgowej. Ekipa A mierzyła się w lidze z takimi klubami jak: Znicz Pruszków, UKS Wilanowskie Wilki, UKS BSS Irzyk, KS Delta Warszawa i Ursus Warszawa. Drużyna B miała w swojej grupie: FC Lesznowola, Deltę, AP JŁ Wawer Warszawa, Progres Garwolin oraz Snajpera Sośninkę, a zespół C trafił na: GKS Chynów, UKS Mundialito i LKS Jedność Żabieniec. Ligowa jesień była pełna wielu emocjonujących piłkarskich weekendów, w których padło mnóstwo wspaniałych bramek.


Po zakończonej rundzie młodzi zawodnicy również nie próżnowali, rozgrywając mecze towarzyskie i turnieje. Wśród tych wydarzeń znalazła się Zimowa Liga Piaseczyńska, a także Ekstraliga Talentów w Sosnowcu, w której MKS Piaseczno miał okazję zmierzyć się między innymi z: Banikiem Ostrava, Śląskiem Wrocław i Górnikiem Zabrze, zbierając ogromne doświadczenie. Ponadto chłopcy wzięli udział w turnieju w Nadrzeczu oraz w halowych zawodach Rakovia Cup.


– Podsumowując całą piłkarską jesień, jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Chłopcy robią systematyczne postępy, a nasza gra jest nie tylko przyjemna dla oka, ale i skuteczna. Konsekwentna praca na każdym treningu daje wymierne efekty zarówno w meczach ligowych, jak i na topowych turniejach – mówi Emil Wrażeń, szkoleniowiec rocznika 2013.


Oby tak dalej!

93 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


bottom of page