top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PODSUMOWANIE XI KOLEJKI IV LIGI MAZOWIECKIEJ GRUPY POŁUDNIOWEJ


W XI kolejce wszystkie mecze odbyły się w sobotę i byliśmy świadkami tylko jednej niespodzianki.

 

W Przysusze miejscowy Oskar zaledwie zremisował z rezerwami siedleckiej Pogoni 1:1. Oskar do meczu z Pogonią przystąpił bez dwóch podstawowych środkowych pomocników: Patryka Czarnoty (pauza za kartki) i Tomasza Bogołębskiego (kontuzja). Mecz dobrze ułożył się dla gospodarzy. Już w 9 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na Przemysławie Nogaju, którego na gola zamienił Piotr Skałbania. Przed przerwą goście wyrównali po trafieniu Kamila Dmowskiego. Druga połowa pod dyktando gospodarzy, ale wynik nie uległ już zmianie.

W kolejnych meczach bez niespodzianek. Zespoły wyżej notowane w ligowej tabeli wygrywają z zespołami niżej notowanymi. Najwyższe zwycięstwa odnieśli: Podlasie Sokołów (6:0 z Zamłyniem Radom), MKS Piaseczno (5:0 z Tygrysem Huta Mińska), KS Raszyn (4:0 z Milanem Milanówek) i Mazur Karczew (4:0 z Płomieniem Dębe Wielkie). W meczu Podlasia z Zamłyniem niesamowitym wyczynem popisał się Cezary Mitas, który strzelił aż 5 goli!

Ciekawy mecz odbył się w Baniosze, gdzie miejscowy Orzeł, pomimo prowadzenia 1:0 (gol Wojciecha Gorczycy), uległ gościom z Sulejówka w końcówce starcia 1:3. Victorię na prowadzenie wyprowadził Jan Skotnicki strzelając gole w 73 i 85 minucie. Wynik meczu ustalił Bartłomiej Szulim w ostatniej akcji spotkania. Zwycięstwo Victorii w końcowej fazie ułatwił Krzysztof Możdżonek, który 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, efektem czego Orzeł musiał grać w dziesiątkę. Po meczu czerwoną kartką ukarany został także kolejny zawodnik gospodarzy – Cezary Michalak.

Zgodnie z planem wygrały także pozostałe drużyny z górnej połówki tabeli – Mszczonowianka Mszczonów i Mazovia Mińsk Mazowiecki. Mszczonowianie pokonali na własnym boisku Energię Kozienice 3:1, już do przerwy prowadząc 3:0. Drużyna z Mińska wygrała w Żyrardowie 4:2, osiągając w pierwszych 45 minutach wynik 4:0.

Po XI kolejce na czele tabeli MKS Piaseczno (30 punktów), który o 2 punkty wyprzedza Oskara Przysucha, o 3 punkty Victorię Sulejówek i o 6 punktów Wilgę Garwolin.

Na dole tabeli nic się nie zmieniło. Ostatnie miejsca okupują Naprzód Skórzec, Zamłynie Radom, Płomień Dębe Wielkie (wszyscy po 6 punktów) i Żyrardowianka (7 punktów).


WYNIKI XI KOLEJKI IV LIGI MAZOWIECKIEJ GRUPA POŁUDNIE:

OSKAR PRZYSUCHA - POGOŃ II SIEDLCE 1:1 (1:1) Bramki: Piotr Skałbania 9' (rzut karny) - Kamil Dmowski 37'

MKS PIASECZNO - TYGRYS HUTA MIŃSKA 5:0 (2:0)

Bramki: Szymon Wiejak 10', 29', Michał Suchanek 67', Bartosz Orłowski 76', Bartłomiej Faliszewski 85'

Czerwone kartki: Stanisław Dźwigała (38' akcja ratunkowa), Daniel Żurawski (1', 61' żółte kartki i w konsekwencji czerwona)

ORZEŁ BANIOCHA - VICTORIA SULEJÓWEK 1:3 (0:0)

Bramki: Wojciech Gorczyca 53' - Jan Skotnicki 73', 85', Bartłomiej Szulim 90'+

Czerwone kartki: Krzysztof Możdżonek (6' i 80' żółte kartki i w konsekwencji czerwona), Cezary Michalak (czerwona kartka - po meczu)

KS RASZYN - MILAN MILANÓWEK 4:0 (2:0)

Bramki : Karol Bienias 27', Jakub Miałkowski 43', Krzysztof Pikus 88', Jan Kwiatkowski 90'+

MSZCZONOWIANKA - ENERGIA KOZIENICE 3:1 (3:0)

Bramki: Patryk Kubicki 8', 33', Michał Janik 42' (rz. karny) - Michał Kucharczyk 53'

PODLASIE SOKOŁÓW - ZAMŁYNIE RADOM 6:0 (3:0)

Bramki: Cezary Mitas 15', 34', 38', 58', 69', Marcin Siedlecki 47'

ŻYRARDOWIANKA - MAZOVIA MIŃSK 2:4 (0:4)

Bramki: Paweł Jabłoński 48' (rz. karny), 62' - Wojciech Wocial 5', Ihor Krashnevskyi 13', Krystian Przyborowski 28', 42'

MAZUR KARCZEW - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 4:0 (1:0)

Bramki: Marcin Raszka 14', Mateusz Kociszewski 53', Mateusz Zawal 67', Maksymilian Bąk 90'+

Czerwone kartki: Aboubacar Conde (39', 52' żółte kartki i w konsekwencji czerwona), Emil Możdżonek (43', 78' żółte kartki i w konsekwencji czerwona)

WILGA GARWOLIN - NAPRZÓD SKÓRZEC 2:0 (0:0)

Bramki: Grzegorz Piesio 63', Przemysław Alot 70'

166 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page