top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

POSTAWILI SIĘ LIDEROWI


W rywalizacji z Mazovią Mińsk Mazowiecki nasi piłkarze minimalnie ulegli 0:1.

 

Kilka dni po ligowym meczu z Escolą Varsovia seniorzy MKS Piaseczno rozegrali spotkanie z liderującą w tabeli Mazovią Mińsk Mazowiecki. Spotkanie zaczęło się od groźnej akcji Macieja Naleja, po którego uderzeniu piłka minimalnie minęła słupek bramki gości. Później po naszej stronie bardzo dobre okazje miał Gracjan Konopski, niestety wynik dalej wynosił 0:0. Po przerwie Mazovia wyszła na prowadzenie po bramce głową Michała Bondary i, jak się później okazało, było to zwycięskie trafienie.


20 maja 2023 – IV liga – 29. kolejka


MKS Piaseczno – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski (88’ Żuchowski), Barwiński, Ziemnicki – Folwarski, Ahmed (67’ Dobies), Ćwikowski, Wierucki (60’ Zajkowski), Konopski (60’ Staniszewski) – Nalej (67’ Piekut)


48 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page