top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

PRACA SZUKA TRENERÓW


Dyrektor ds. Rozwoju MKS-u Piaseczno Jarosław Wojciechowski zaprasza do współpracy trenerów piłki nożnej.

 

Oferujemy: pracę w stałych godzinach w nowoczesnym projekcie szkoleniowym, możliwość szybkiego rozwoju, stałe wynagrodzenie, adekwatne do podjętego zaangażowania, indywidualne szkolenia pod okiem trenerów klubu, wsparcie dyrektora/ koordynatora i pracowników klubu, pracę przy projektach sportowych (obozach, turniejach i innych).


Wymagamy: dobrego kontaktu z dziećmi w wieku szkolnym, profesjonalnego podejścia do treningu, dyspozycyjności, kreatywności, umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji pracy, dyplomu trenerskiego minimum UEFA B.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: wojciechowski8@op.pl

tel. 513-111-895

292 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page