top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PRZEGRANA W DRUGIEJ POŁOWIE


Do przerwy nasz zespół wygrywał, niestety Wilga Garwolin wyrównała stan gry, a później goście sami wyszli na prowadzenie.

 

W 39. minucie spotkania Dominik Piekut znakomicie wywalczył sobie pozycję i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Wilgi. Druga połowa rozpoczęła się od ataków Piaseczna, a jeden z nich udało się sfinalizować i podwyższyć prowadzenie – Sebastian Folwarski podał do Piekuta, który niczym Erling Haaland zachował spokój w polu karnym i zanotował dublet. Niedługo później nasz napastnik mógł mieć na swoim koncie 3 gole, ale do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Niestety ekipa z Garwolina zaczęła odrabiać straty i w 69. minucie wyrównała. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.


15 kwietnia 2023 – IV liga – 23. kolejka


MKS Piaseczno – Wilga Garwolin 2:4 (1:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski, Zajkowski (83’ Staniszewski), Wierucki (46’ Dobies), Piekut, Konopski (80’ Ćwikowski) – Nalej (75’ Konc)

57 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page