top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PRZEGRANA Z NARWIĄ


W sobotnim meczu gospodarze pokonali nasz zespół 2:0.

 

W 8. kolejce IV ligi nasi seniorzy zagrali na wyjeździe z Narwią Ostrołęka. W 13. minucie spotkania MKS Piaseczno stworzył sobie dobrą okazję do zdobycia bramki, ale strzał Łukasza Krupnika został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny. Niedługo później gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Iwana Budniaka. Piaseczno mogło szybko odpowiedzieć na tego gola, niestety po rzucie rożnym wykonanym przez Kamila Ziemnickiego strzał Tymoteusza Barwińskiego wyłapał golkiper gospodarzy. Chwilę później gracze Narwi kolejny raz zagrozili naszej bramce, ale dwukrotnie znakomicie interweniował Piotr Owczarzak. W końcówce wynik podwyższył dla przeciwników Bartłomiej Ziemak.


W drugiej połowie MKS był bliski zdobycia bramki kontaktowej – w 66. minucie bramkarz rywali szczęśliwie zatrzymał uderzenie Dominika Staluszki. Około 10 minut przed końcem meczu MKS na moment zamknął Narew we własnym polu karnym, jednakże nasze ataki zostały odparte i mecz zakończył się wynikiem 2:0.


W najbliższą sobotę (24.09) o godzinie 14:00 zapraszamy na nasz stadion na mecz z Orłem Baniocha. Wszyscy na derby!


17 września 2022 – IV liga – 8. Kolejka


MZKS Narew Ostrołęka – MKS Piaseczno 2:0 (2:0)


Skład: Owczarzak – Krupnik, Janowski (63’ Staluszka), Jaszczak, Ziemnicki – Barwiński, Ahmed (85’ Konc), Macioszek (72’ Folwarski), Ćwikowski (46’ Wojtkielewicz), Konopski (63’ Wierucki) – Wysocki (63’ Nalej)


113 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page