top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

PRZERWA JESZCZE DŁUŻSZA


Przerwa od futbolu będzie jeszcze dłuższa. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju stanu epidemii i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze wszystkich klas rozgrywkowych we wszystkich kategoriach wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia włącznie.

 

W tym trudnym dla wszystkich okresie prosimy wszystkich naszych zawodników, działaczy, trenerów, a także ich najbliższych, by stosowały się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz krajowych władz. Postarajmy się ograniczyć wychodzenie z domu, unikajmy większych skupisk ludzi i dbajmy o higienę – przede wszystkim często myjmy ręce.

207 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page